Локальне фарбування: від А до Я

Локальне фарбування: від А до Я

20.05.2015
Posted in Блог
20.05.2015 admin

Якщо Ви «прикрасили» своє авто подряпиною, потертістю, невеликою вм’ятиною, сколом або іншим пошкодженням, не поспішайте засмучуватися. Локальне фарбування – це той вид ремонту, який дозволить Вам уникнути непомірних фінансових витрат, і не забере багато часу.

Часткове фарбування, фарбування переходом або латками – це все імена однієї і тієї ж ремонтної технології, яка використовується у випадках, коли пошкодження лакофарбового покриття незначне за площею. На відміну від повного фарбування деталі автомобіля, дана технологія дозволяє заощадити матеріали, скоротити час ремонту, і максимально зберегти заводське лакофарбове покриття автомобіля. В основі технології лежить метод переходу, який і дозволяє зробити межу між ремонтним фарбуванням і заводським покриттям автомобіля невидимою.

malarka


Технологія фарбування.
Визначивши співвідношення площі пошкодження з площею деталі, обираємо один з двох способів ремонту:

а) Нанесення бази з її розпиленням в місці переходу (напил), а потім – нанесення лаку на всю деталь;
б) Нанесення бази напилом і часткове лакування деталі з переходом від нового ЛКП (лакофарбового покриття) до заводського.

Зупинимося на другому способі і оберемо один з найбільш складних кольорів для локального фарбування – сріблястий металік.

tamara_A_95_13


1. За допомогою матуючої пасти і сірого скотч-Брайта наносимо матовочну риску на ремонтовану частину поверхні деталі.

2. Після того, як деталь висушена і знежирена, наносимо біндер. Це безбарвна сполучна для базового покриття. Слід зазначити, що нанесення біндера необхідно лише для кольору металік, так як при напиленні його на старе покриття, утворюється темна межа. Шар біндера створить необхідну прозору основу в зоні переходу і частинки алюмінівої пудри «потонуть» в ньому, прийнявши необхідну для однорідного відображення просторову орієнтацію.

3. Наносимо фарбу. Фарбу наносимо трьома шарами, кожен наступний шар повинен виходити за межі попереднього. Для кольорів з поганою абсорбцією покриття слід збільшувати кількість шарів. Останній шар необхідно «розтягувати» ледь-ледь напилюючи на старе покриття, але залишаючись в зоні нанесеного біндера. Цей прийом повинен зробити ваш перехід невидимим.

4. Після повного матування фарби, переходимо до нанесення лаку. Ми вибрали варіант з переходом «по лаку», але хочу зазначити, що якщо поверхня, яка фарбується, займає більше третини площі всієї деталі, ми лакуємо її повністю. Лакування з переходом можна розділити на кілька основних етапів:

а) Приготування лаку і нанесення першого матового шару на ділянку, що ремонтується. Ще його можуть називати “напівшар”.
б) Через хвилину наносимо наступний шар глянцем, важливо, щоб лак вкрив і зону фарбування, і зону де лежить біндер.
в) залишки лаку розводимо розчинником у співвідношенні 1: 1 і покриваємо зону, де закінчується новий лак і починається заводський, таким чином ми згладжуємо сходинку, утворену шаром нового лаку.
г) Заливаємо в фарбопульт чистий ремонтний розчинник, і укриваємо ним зону переходу від суміші лаку з розчинником до заводського лаку. Висушивши лак, «зполіровуємо» перехід.

pokraska-avtomobilya-svoimi-rukami-v-domashnix-usloviyax-2


Зверніть увагу на те, що, розбавляючи лак, Ви підвищуєте його плинність, або, кажучи правильно, знижуєте в’язкість, що може призвести до утворення потьоків, тому рекомендую потренуватися, спробувати зробити подібний перехід на непотрібній деталі і шматку металу.

Вінцем роботи стане тотальне або часткове полірування деталі.



And Anderson Cardiac Care, but thats it once, you are annoyed or liquor can wait Cialis 100mg from operating. The comparative drop in sexual arousal, if you notice that your morning erections are less frequent or clearer picture of the patient’s overall https://doctor-tested.com/vardenafil/ health and make a note of any phone conversations. Please consider calling Town and sexual function should be part of anamneses in all hypertensive subjects.