Метод локального фарбування автомобіля для власників авто у Луцьку ідеально підходить для ремонту невеликих пошкоджень з незначними порушеннями геометрії (як правило, площа зони ремонту до 30% деталі). Принципова відмінність від традиційних способів забарвлення в тому, що локальне фарбування дозволяє мінімізувати зону ремонту, в більшості випадків дозволяє відмовитися від фарбування деталі цілком.

Для виправлення дрібних дефектів ЛКП (лакофарбового покриття): подряпин, вм’ятин,
потертостей, відколів або невеликих корозій немає необхідності знімати і розбирати
пошкоджену деталь кузова і, в більшості випадків, немає чого фарбувати цю деталь
повністю! Локальне фарбування проводиться в кілька етапів: спочатку усуваємо глибокі
подряпини шліфувальною машинкою або виправляємо порушення геометрії. При необхідності наноситься шпаклівка. Потім зона ремонту грунтується, наноситься база (фарба) і лак. Всі етапи робіт супроводжуються необхідними технологічними сушками.

maxresdefault

Перехід зони ремонту не відрізняється від вихідного ЛКП за рахунок унікального точного підбору кольору та використання матеріалів, спеціально призначених для локального фарбування. На усунення мінімального пошкодження нам буде потрібно 3-5 годин.

Суворе дотримання технології забарвлення, рекомендованої виробником, і використання
сучасних матеріалів дозволяє нам виконувати локальний кузовний ремонт якісно, з
гарантією. На лакофарбове покриття ми надаємо гарантію 12 місяців.

Передбачаючи можливі питання і побоювання зазначимо, що гарантія 12 місяців на ремонт забарвлення цілком достатня, тому що в переважній більшості випадків, помилки у фарбуванні (використання неякісних, дешевих або несумісних матеріалів, недбала підготовка до фарбування та інше) проявляються вже на першій зміні сезонів, в період коливання температур.