Token Features

Проблеми з бампером? Шановні автомобілісти Луцька, чекаємо вас у гості в центрі кузовного ремонту. Послуга ремонт бамперів чекає на вас.

У повсякденному житті часто трапляються ситуації, коли незграбний маневр закінчується невеликим ДТП, в якому, частіше і перш за все, страждає бампер автомобіля. Так як більшість сучасних бамперів робляться з пластика, то основним пошкодженням є скол або тріщина. Досить часто зустрічаються ситуації, коли відірваний цілий фрагмент бампера. У будь-якому випадку, перш ніж викидати старий бампер слід задуматися про можливість його ремонту, адже це заощадить не тільки Ваші гроші, а й час.

Технологічні тонкощі ремонту бамперів

Нове обладнання та використання сучасних матеріалів провідних європейських виробників гарантує якість ремонту. Всі наші фахівці малярного цеху пройшли відповідні навчання.

Традиційно для виготовлення зовнішніх елементів кузова використовуються пластик РР (поліпропілен), PE (поліетилен) або ABS (Акрилонітрілбутадієнстірол). Вони прекрасно плавляться, не втрачаючи своїх властивостей, потім відновлюючи свою міцність після теплової обробки в діапазоні температур 240-400 С.

Етапи та стадії ремонту бампера

  • Видалення деталей і декоративних елементів, що ускладнюють ремонт і фарбування;
  • Реставрація поверхні бампера (паяльним інструментом або за допомогою спеціального клею), вирівнювання (шпаклювання);
  • Нанесення грунтовки під наступне фарбування;
  • Далі – професійний колорист вирішує задачу по підбору кольору і створенню рецепта фарби, фарба, яка ідеально підходить за кольором, наноситься на поверхню бампера;
  • Пофарбована поверхня ретельно полірується.
Token Features