Принцип ремонту бамперів

23.09.2014
Posted in Блог
23.09.2014 admin

Пластмаси настільки щільно увійшли в наше життя, що ми давно перестали дивуватися її кількісті в нашому побуті. Пластмаса дешевше метала, гуми, дерева і шкіри. Вона володіє масою корисних властивостей. Але звісно пластмасовий бампер досить чутливий.

Якщо подряпини не глибокі і пошкоджений тільки ЛФП, для ремонту бампера досить просто відновити зовнішній вигляд. Для цієї мети можемо пофарбувати бампер, або цілком, або локально. За допомогою спектрофотометра підбираємо колір. Зачищаємо пошкоджений ЛФП, потім «заматовуємо» шар лаку навколо ушкодження, кладемо ґрунт, фарбу, і лак. Після чого за допомогою короткохвильових ламп сушимо лак, стежачи за тим що б температура пластика не перевищила рекомендовану.

1400076124_3

Якщо подряпини глибокі, після зачистки пошкодженого ЛФП, слід накласти шар шпаклівки. Після висихання зашліфувати місце ремонту, стежачи знову ж за температурою термопласта з якого зроблений бампер. Використовувати шліф машини для обробки пластику слід на найменших оборотах з мінімальним зусиллям, так як він може оплавлятися. Дотримання технології забарвлення пластикових деталей гарантує Вам якісний ремонт бампера без подальшого відшарування нанесених матеріалів. Можливе використання універсальних фарб, але в цьому випадку необхідно перед основним грунтуванням нанести грунт для пластика. А в фарби бажано додавати пластифікатори.

Ремонт нагрівом

Досить просто можна відремонтувати невелику вм’ятину на бампері з термопласту, якщо не пошкоджений ЛФП. За допомогою спеціального технічного фена прогріваємо матеріал бампера. В результаті нагрівання термопласт стає пластичним. Приклавши до нагрітого пластику механічне зусилля повертаємо бамперу його первісний вигляд. Під час роботи з технічним феном рекомендую контролювати температуру поверхні, щоб не спалити ЛФП.