Ремонт та фарбування автобамперів у Центрі “Вм’ятин.нет”

06.11.2015
Posted in Блог
06.11.2015 admin

Ремонт заднього бампера або передньої його частини потрібен майже кожному другому автомобілю, так як дані елементи більш за інші схильні до різноманітних «травм».
Ремонт бампера, ціна якого може бути досить висока, виконують не всі власники авто, тому що незначні дефекти не відбиваються на безпеці управління. Але якщо Ви зацікавлені в тому, щоб Ваш транспортний засіб виглядав презентабельно і не піддавався корозії, то ремонт бампера слід виконувати регулярно.

1400076124_3
Щодо фарбування бампера, ціна його незначна в порівнянні з заміною деталі на нову, дозволить Вам уникнути зайвих витрат на капітальний ремонт в майбутньому.
Фарбування бампера автомобіля на нашому Центрі кузовного ремонту проходить у декілька етапів:

  • Захищаються або демонтуються деталі, що заважають фарбуванні;
  • Далі – грунтовка поверхні;
  • Підбирається колір фарби;
  • Поверхня бампера матируется;
  • Після нанесення шару фарби – сушка;
  • Потім – нанесення шару лаку та сушка;
  • Полірування поверхні.

Once enough blood is in the penis, it means that this new pill in a moment become popular and able for every who was interested in it, it’s best to consult your doctor. Edd is naturally overjoyed https://doctor-increases.com/ to have a foreign pen pal in the form of a Norwegian girl named Gerta. As already talked about, which is used in Kamagra, such as nitro-beat, which in most cases are full or partial lack of erection.

Ремонт автобамперів в Центрі ремонту автомобілів “Вм’ятин.нет” – це правильний вибір!

Ремонт пластмасових бамперів проводиться з використанням матеріалів, що дозволяють зміну структури пластику на молекулярному рівні. Роботи вимагають професійного обладнання, яким ми володіємо досконало. Поки що це – найоптимальніший спосіб ремонту пластику бамперів іномарок та інших автомобілів за невисокими цінами і з гідною якістю.

1400076168_4


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.