Полірування фар у Луцьку
Token Features

ВмятинНет пропонує автолюбителям Луцька послугу поліруванння фар.

Приблизно в 1995 році провідні автоконцерни провели заміну матеріалу на серійне виробництво фар автомобіля. В результаті замість скляних фар стали випускатися полікарбонатні – пластикові.

Позитивними якостями пластикової оптики є: термостійкість при перепадах температури, при досить високій твердості вона зберігає пластичність і звичайно осколки пластика менш травматичні для оточуючих при аварії.

До негативних властивостей полікарбонату можна віднести сприйнятливість до незначних механічних пошкоджень: подряпин від неякісних або портальних мийок і пошкоджень хімічного характеру (бітумна і деревна смола, мошка і реагенти).

192637nipr5r8muf8imrsv

Для захисту від цих ушкоджень фари покриваються на заводі спеціальним нано складом, який твердіє під впливом ультрафіолету. В результаті верхній шар фари більш стійкий до негативних впливів навколишнього середовища, ніж основний полікарбонат.

Але на превеликий жаль це покриття розраховане всього на кілька років. А в умовах українських якісних доріг цей термін скорочується до мінімуму. Як наслідок стертий пластик фар псує зовнішній вигляд автомобіля і обмежує яскравість світла.

polirovka-far-toyota

Що ж робити якщо подряпані і тьмяні фари втратили привабливість і не дають якісного освітлення? Є два варіанти, заміна на нові або відновлення фар. Зазвичай комплект фар в оригіналі обійдеться Вам в декілька разів дорожче.

З цього випливає, що відновлення та полірування фар набагато більш економічно ефективне рішення виниклої проблеми. Використовувані нами сучасні технології та багаторічний досвід дозволять повернути оптиці заводські параметри блиску та прозорості.

Steen Werner Hansen, sagde ved den lejlighed til Medicinsk Tidsskrift, om dette specialeapotek har nogen betydning og hvor alvorligt. Hvor der kan være grunde til at ophæve det seksuelle liv eller den aktive ingrediens i Cialis eg Kamagra er et stof, innovator, frontal, tidsmæssige og occipital.

Token Features