Полірування фар

Полірування фар


ВмятинНет пропонує автолюбителям Луцька послугу поліруванння фар.

Приблизно в 1995 році провідні автоконцерни провели заміну матеріалу на серійне виробництво фар автомобіля. В результаті замість скляних фар стали випускатися полікарбонатні — пластикові.

Позитивними якостями пластикової оптики є: термостійкість при перепадах температури, при досить високій твердості вона зберігає пластичність і звичайно осколки пластика менш травматичні для оточуючих при аварії.

192637nipr5r8muf8imrsv

До негативних властивостей полікарбонату можна віднести сприйнятливість до незначних механічних пошкоджень: подряпин від неякісних або портальних мийок і пошкоджень хімічного характеру (бітумна і деревна смола, мошка і реагенти).

Для захисту від цих ушкоджень фари покриваються на заводі спеціальним нано складом, який твердіє під впливом ультрафіолету. В результаті верхній шар фари більш стійкий до негативних впливів навколишнього середовища, ніж основний полікарбонат.

Але на превеликий жаль це покриття розраховане всього на кілька років. А в умовах українських якісних доріг цей термін скорочується до мінімуму. Як наслідок стертий пластик фар псує зовнішній вигляд автомобіля і обмежує яскравість світла.

polirovka-far-toyota

Що ж робити якщо подряпані і тьмяні фари втратили привабливість і не дають якісного освітлення? Є два варіанти, заміна на нові або відновлення фар. Зазвичай комплект фар в оригіналі обійдеться Вам в декілька разів дорожче.

З цього випливає, що відновлення та полірування фар набагато більш економічно ефективне рішення виниклої проблеми. Використовувані нами сучасні технології та багаторічний досвід дозволять повернути оптиці заводські параметри блиску та прозорості.