Відгуки про центр кузовного ремонту ВмятинНет

Що ви думаєте про ВмятинНет? Залишайте відгуки про якість нашої роботи.

Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Написати свій відгук

Середній рейтинг:  
 16 відгуків
от Василь для ВмятинНет

Звернувся до хлопців з вмятиною на кришці багажника. Дуже не хотілося везти на фарбування...Порадили цих спеціалістів знайомі, дали гарні рекомендації. Вирівняли вмятину без сліду, навіть і не думав, що буде такий результат) Дуже вам дякую, буду всім вас радити!

Пан Василь, щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Раді були Вам допомогти) Звертайтеся в разі чого;)

от Віктор для ВмятинНет

З мінусів: дорогувато, хоча може то просто я уявляв собі, що це вартуватиме менше, не маю з чим порівняти) і черга! довелось чекати півтори тижня свого місця в черзі!З плюсів: якість, все зробили супер, я задоволений! сервіс, ввічливо і професійно обслуговують!Загалом лишився задоволений результатом, тому рекомендую!

Дякуємо за Ваш відгук! Раді будемо допомогти Вам ще) Звертайтеся при потребі!

от Павло для ВмятинНет
рекомендую!

Знайшов цю фірму по рекламі в інтернеті, прочитав відгуки і вирішив відремонтувати у них і свою ласточку) Сервіс на найвищому рівні, все порахували, пояснили, узгодили перед початком роботи ціну! Вирівняли ямки на ура! І сліду не осталось! Дуже задоволений, рекомендую хлопців усім своїм знайомим! Дякую вам дуже!

Дуже дякуємо Вам за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам усе сподобалось) Ми стараємось і якість обслуговування та сервіс для нас - понад усе! Звертайтеся при потребі ще і щиро дякуємо за Ваші рекомендації)

от Віктор для ВмятинНет

Дякую!!! Якісьтю роботи задоволений!!!
Вм‘ятина була на криші, зробили як новеньку!

Щиро вдячні за Ваш відгук) Раді, що Ви лишились задоволені) У разі потреби звертайтеся ще;)

от Наталія Вікторівна для ВмятинНет

Велике ДЯКУЮ вам за надану послугу по ремонту мого автомобіля . Висока професійність, оперативність, гарна якість виконаних робіт. Дякую за вашу старанність. Хочеться висловити сердечну подяку відмінному фахівцеві своєї справи - НАЗАРІЮ, який є першокласним працівником і просто хорошою людиною. Впевненості вам, удачі і стійкості по життю !

Пані Наталія, щиро вдячні за такі теплі та приємні слова! Дуже раді, що Ви лишились задоволені якістю наданих нами послуг! При потребі звертайтесь ще! З радістю Вам допоможемо)))

от Віталій для ВмятинНет

Прихав, з далеку так як в місті де проживаю немає таки технологій по ремонту вм‘ятин. Все сподобалось, ремонтом задоволений, працюють професіонали!Раджу всім дану кантору💪🏼

Віталію, щиро дякуємо за Ваш відгук) Дуже раді, що Ви задоволені якістю ремонтних робіт у нашому Сервісі! За потреби звертайтесь ще! Раді будемо допомогти!)

от Ігор для ВмятинНет

Ремонтували хлопці задні праві двері в автомобілі Пежо. Привіз і через 3години авто вже зробили! Все ідеально) Машину готував для продажу і вм'ятина псувала весь товарний вид...Рекомендую хлопців! Професіонали своєї справи! Буду звертатись ще обов'язково)

Щиро вдячні за Ваш відгук! Вдалого продажу Вам) При потребі звертайтесь ще, завжди раді допомогти!

от Іван для ВмятинНет

Вирівнював вм"ятину на водійській дверці. Вранці загнав хлопцям машину, а після обіду вже забрав) Зробили все якісно, буду радити друзям) Дякую вам!

Щиро вдячні за Ваш відгук! Раді. що Ви лишились задоволені роботою наших майстрів! Звертайтеся при потребі)

от Андрій для ВмятинНет

Двері як нові.рекомендую.а люди казали краще двері нові купити.краще до цих хлопців заїдьте.

Щиро вдячні за Ваш відгук! Раді, що Ви залишились задоволені результатом нашої роботи!

от Мирослав для ВмятинНет

Була вм'ятина на лівому крилі. Хлопці вирівняли за да декілька годин. Виконаною роботою задоволений. Швидко. Якісно. Не дорого.

Сторінка 1 з 2:
«
 
 
1
2
 
»