Відгуки про центр кузовного ремонту ВмятинНет

Що ви думаєте про ВмятинНет? Залишайте відгуки про якість нашої роботи.

Напишіть відгук про нас
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відмінити

Написати свій відгук

Середній рейтинг:  
 23 відгуків
от Galina K. для ВмятинНет

Ремонтом задоволена! Вмятина після невдалого паркування( Довелося трохи зачекати чергу, а в домовлений день вранці залишила авто і після обіду вже забрала) Ціна адекватна. Дякую!

Дякуємо за Ваш відгук! За потреби - звертайтесь ще)

от Антон для ВмятинНет

Хочу лишити свій відгук за поліровку. Дуже задоволений результатом! Рахую, що за таку якість роботи хлопці беруть досить адекватну плату! Приємний майстер з полірування, все зробив на високому рівні та надав вичерпну консультацію щодо подальшого догляду за машиною. Буду радити друзям та знайомим! Фірмі - процвітання!

от Славік для ВмятинНет

Цілком задоволений результатом ремонту! Все, що можна було зробити в моєму випадку - майстри виправили. Виглядає дверка краще як до ремонту! Фарбувати поки не буду, цілком все влаштовує! Сервіс рекомендую!

от Олег для ВмятинНет

Задоволений дуже ремонтом у хлопців! Звертаюсь не перший раз, завжди все якісно, оперативно та за адекватні гроші! Звертався сам, вже не одним знайомим порадив, всі дякують за рекомендацію справді толкового сервісу) Ви Молодці! Так тримати!

Щиро вдячні за Ваш відгук та рекомендації!

от Володимир для ВмятинНет
Рекомендую

Сфера ремонту авто, досить непроста і відповідальна діяльність. З огляду на публіку яка в своїй більшості "гонщики" там крутиться, залишитися чесною і порядною людиною, ну, прям, дуже не просто. Однак, на моє здивування, таки тут я побачив розсудливість, порядність і чесність. Однозначно рекомендую!

Володимир, щиро дякуємо за такі приємні слова! Радіємо, що Ви лишились задоволені якістю наданих послуг та сервісним обслуговуванням)

от Василь для ВмятинНет

З мінусів - великі черги, трохи дорого.З плюсів - якісно і швидко роблять свою роботу, хороше обслуговування, сучасний чистий бокс.Я особисто звертався до них не раз, друзям раджу і завжди все ок!

Дякуємо за Вашу довіру! Звертайтеся, завжди Вам раді)

от Андрій для ВмятинНет

Ну що я можу сказати - працюють справжні Професіонали!!! Чекав чергу довго, але це було того варте! Вирівняли вмятини на авто без сліду, ніяких зауважень! Сервіс на найвищому рівні- телефонують, нагадують, зробили в срок, як і обіцяли, ціна адекватна даному ремонту, ніякої мороки з покраскою - я задоволений, рекомендую даний сервіс усім! Дякую Вам!

Андрію, ми дуже раді, що Ви лишилися задоволені якістю наданих нами послуг і обслуговуванням) Звертайтеся при потребі ще) Дякуємо за Ваш відгук)

от Василь для ВмятинНет

Звернувся до хлопців з вмятиною на кришці багажника. Дуже не хотілося везти на фарбування...Порадили цих спеціалістів знайомі, дали гарні рекомендації. Вирівняли вмятину без сліду, навіть і не думав, що буде такий результат) Дуже вам дякую, буду всім вас радити!

Пан Василь, щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Раді були Вам допомогти) Звертайтеся в разі чого;)

от Віктор для ВмятинНет

З мінусів: дорогувато, хоча може то просто я уявляв собі, що це вартуватиме менше, не маю з чим порівняти) і черга! довелось чекати півтори тижня свого місця в черзі!З плюсів: якість, все зробили супер, я задоволений! сервіс, ввічливо і професійно обслуговують!Загалом лишився задоволений результатом, тому рекомендую!

Дякуємо за Ваш відгук! Раді будемо допомогти Вам ще) Звертайтеся при потребі!

от Павло для ВмятинНет
рекомендую!

Знайшов цю фірму по рекламі в інтернеті, прочитав відгуки і вирішив відремонтувати у них і свою ласточку) Сервіс на найвищому рівні, все порахували, пояснили, узгодили перед початком роботи ціну! Вирівняли ямки на ура! І сліду не осталось! Дуже задоволений, рекомендую хлопців усім своїм знайомим! Дякую вам дуже!

Дуже дякуємо Вам за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам усе сподобалось) Ми стараємось і якість обслуговування та сервіс для нас - понад усе! Звертайтеся при потребі ще і щиро дякуємо за Ваші рекомендації)

Сторінка 1 з 3:
«
 
 
1
2
3
 
»