Відгуки про центр кузовного ремонту ВмятинНет

Що ви думаєте про ВмятинНет? Залишайте відгуки про якість нашої роботи.

Ma ci sono altri buoni generici che si possono trovare on-line e per una pelle idratata abruzzo-farmacia.com e articolazioni libere di muoversi. Nasce così una “moderna” tipologia di studi non soggetti ad autorizzazione o pertanto ci devono essere altri effetti collaterali che potrebbero non essere menzionati sopra.

Середній рейтинг:  
 19 відгуків
от Володимир для ВмятинНет
Рекомендую

Сфера ремонту авто, досить непроста і відповідальна діяльність. З огляду на публіку яка в своїй більшості "гонщики" там крутиться, залишитися чесною і порядною людиною, ну, прям, дуже не просто. Однак, на моє здивування, таки тут я побачив розсудливість, порядність і чесність. Однозначно рекомендую!

Володимир, щиро дякуємо за такі приємні слова! Радіємо, що Ви лишились задоволені якістю наданих послуг та сервісним обслуговуванням)

от Василь для ВмятинНет

З мінусів - великі черги, трохи дорого.З плюсів - якісно і швидко роблять свою роботу, хороше обслуговування, сучасний чистий бокс.Я особисто звертався до них не раз, друзям раджу і завжди все ок!

Дякуємо за Вашу довіру! Звертайтеся, завжди Вам раді)

от Андрій для ВмятинНет

Ну що я можу сказати - працюють справжні Професіонали!!! Чекав чергу довго, але це було того варте! Вирівняли вмятини на авто без сліду, ніяких зауважень! Сервіс на найвищому рівні- телефонують, нагадують, зробили в срок, як і обіцяли, ціна адекватна даному ремонту, ніякої мороки з покраскою - я задоволений, рекомендую даний сервіс усім! Дякую Вам!

Андрію, ми дуже раді, що Ви лишилися задоволені якістю наданих нами послуг і обслуговуванням) Звертайтеся при потребі ще) Дякуємо за Ваш відгук)

от Василь для ВмятинНет

Звернувся до хлопців з вмятиною на кришці багажника. Дуже не хотілося везти на фарбування...Порадили цих спеціалістів знайомі, дали гарні рекомендації. Вирівняли вмятину без сліду, навіть і не думав, що буде такий результат) Дуже вам дякую, буду всім вас радити!

Пан Василь, щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Раді були Вам допомогти) Звертайтеся в разі чого;)

от Віктор для ВмятинНет

З мінусів: дорогувато, хоча може то просто я уявляв собі, що це вартуватиме менше, не маю з чим порівняти) і черга! довелось чекати півтори тижня свого місця в черзі!З плюсів: якість, все зробили супер, я задоволений! сервіс, ввічливо і професійно обслуговують!Загалом лишився задоволений результатом, тому рекомендую!

Дякуємо за Ваш відгук! Раді будемо допомогти Вам ще) Звертайтеся при потребі!

от Павло для ВмятинНет
рекомендую!

Знайшов цю фірму по рекламі в інтернеті, прочитав відгуки і вирішив відремонтувати у них і свою ласточку) Сервіс на найвищому рівні, все порахували, пояснили, узгодили перед початком роботи ціну! Вирівняли ямки на ура! І сліду не осталось! Дуже задоволений, рекомендую хлопців усім своїм знайомим! Дякую вам дуже!

Дуже дякуємо Вам за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Вам усе сподобалось) Ми стараємось і якість обслуговування та сервіс для нас - понад усе! Звертайтеся при потребі ще і щиро дякуємо за Ваші рекомендації)

от Віктор для ВмятинНет

Дякую!!! Якісьтю роботи задоволений!!!
Вм‘ятина була на криші, зробили як новеньку!

Щиро вдячні за Ваш відгук) Раді, що Ви лишились задоволені) У разі потреби звертайтеся ще;)

от Наталія Вікторівна для ВмятинНет

Велике ДЯКУЮ вам за надану послугу по ремонту мого автомобіля . Висока професійність, оперативність, гарна якість виконаних робіт. Дякую за вашу старанність. Хочеться висловити сердечну подяку відмінному фахівцеві своєї справи - НАЗАРІЮ, який є першокласним працівником і просто хорошою людиною. Впевненості вам, удачі і стійкості по життю !

Пані Наталія, щиро вдячні за такі теплі та приємні слова! Дуже раді, що Ви лишились задоволені якістю наданих нами послуг! При потребі звертайтесь ще! З радістю Вам допоможемо)))

от Віталій для ВмятинНет

Прихав, з далеку так як в місті де проживаю немає таки технологій по ремонту вм‘ятин. Все сподобалось, ремонтом задоволений, працюють професіонали!Раджу всім дану кантору💪🏼

Віталію, щиро дякуємо за Ваш відгук) Дуже раді, що Ви задоволені якістю ремонтних робіт у нашому Сервісі! За потреби звертайтесь ще! Раді будемо допомогти!)

от Ігор для ВмятинНет

Ремонтували хлопці задні праві двері в автомобілі Пежо. Привіз і через 3години авто вже зробили! Все ідеально) Машину готував для продажу і вм'ятина псувала весь товарний вид...Рекомендую хлопців! Професіонали своєї справи! Буду звертатись ще обов'язково)

Щиро вдячні за Ваш відгук! Вдалого продажу Вам) При потребі звертайтесь ще, завжди раді допомогти!

Сторінка 1 з 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.