Вирівнювання вм’ятин


icon-profeshional

Наші майстри мають величезний досвід і кваліфікацію. Наше СТО володіє всім необхідним професійним інструментом для надання заявлених послуг.

bfa_thumbs-up_flat-circle-white-on-black_512x512[1]

Основним пріоритетом нашого СТО є якість. Ми завжди даємо гарантію на виконані роботи.

Money_Icon_Black[1]

Чесні ціни. Ми не завищуємо вартість робіт, і якщо деталь не вичерпала свій ресурс ми не пропонуємо її міняти. Як правило, багато клієнтів пристойно економлять, вибираючи наше СТО.

icon-clock как смарт-объект-1

Максимально швидкі терміни ремонту. Ми дотримуємося задекларованих термінів робіт.

partnersicon

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми цінуємо наших клієнтів, тому з клієнтами у нас завжди дружні стосунки.

icon-zapchasti как смарт-объект-1

Ми надаємо допомогу у виборі якісних оригінальних і ліцензійних запчастин за найбільш доступними цінами.


Реклама Фб1 200 x 628-1

Система видалення вм’ятин без фарбування була розроблена понад 20 років тому фахівцями компанії «Mercedes-Benz». Тепер вона доступна для власників авто у Луцьку.

У той час технологія видалення вм’ятин використовувалася для видалення дефектів кузова, отриманих при необережному поводженні під час складання на конвеєрі в цехах або під час передпродажної підготовки в автосалонах. Найбільше поширення і подальший розвиток, а саме створення нових систем та інструменту, рихтування без фарбування отримала в США, звідки і прийшла до нас. І найцікавіше, що технологію по усуненню вм’ятин без фарбування американці тепер вважають своєю.

1-3

Видалення вм’ятин без фарбування, рихтування вакуумом, рихтування без фарбування, видалення вм’ятин клеєм, видалення вм’ятин магнітами — це все і є технологія PDR.

imgo

Технологію такого рихтування видалення вм’ятин без фарбування (Paintless Dent Repair), можна впевнено назвати ювелірною справою. Здається, майстер робить те, що виглядає абсолютно неможливим. Практично в будь-якому місці кузова автомобіля вм’ятини, які ще недавно діяли настирливо та дратівливо, зникають на очах. Після ремонту виявити місце і ознаки дефекту практично неможливо. Багато хто просто називає це «дивом», ми ж називаємо це «високою якістю».

Головна умова для виконання такого ремонту — не порушене лакофарбове покриття кузова автомобіля в місці вм’ятини. Для видалення вм’ятин використовуються невеликі важелі різної конфігурації та довжини. При їх допомозі здійснюється тиск на внутрішню частину металу через технологічні отвори машини.

2 4

 

Якщо неможливо дістатися до вм’ятини із зворотного боку заліза, то використовуються спеціальні присоски, а також спеціальні клейові склади і важелі, звані мікроліфтами.

Ремонт вм’ятин корпусу без фарбування — це одні тільки переваги при теоретично абсолютній відсутності недоліків. Немає необхідності залишати свій транспортний засіб на кілька днів в майстерні, ремонт авто проводиться швидко, робота займає, як правило, від 30 хвилин до 4 годин в найбільш запущених випадках.

6 8

У більшості випадків ремонт за технологією обійдеться в кілька разів дешевше, ніж при типовому кузовному ремонті. На транспортному засобі зберігається заводське ЛФП, і він автоматично не переходить у розряд «фарбованих» авто, а це досить сильно може вплинути на його ціну при продажі.

Однак, є один практичний досить істотний недолік — це звичайно вартість інструментів і розхідних матеріалів для такого ремонту.

111

222

Відтепер видалити вм’ятину з вашого автомобіля можна і у Володимирі-Волинському. На станції кузовного ремонту ВмятенНет у Володимирі висококваліфіковані спеціалісти позбавлять вашу машину від вм’ятин від граду, невдалого паркування чи маневру. А головне, що вони виконають свою роботу швидко, професійно та без значного схуднення для вашого гаманця.

1200х900