Вирівнювання вм'ятин у Луцьку

icon-clock как смарт-объект-1

Максимально швидкі терміни ремонту. Ми дотримуємося задекларованих термінів робіт.

partnersicon

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми цінуємо наших клієнтів, тому з клієнтами у нас завжди дружні стосунки.

icon-zapchasti как смарт-объект-1

Ми надаємо допомогу у виборі якісних оригінальних і ліцензійних запчастин за найбільш доступними цінами.

icon-profeshional

Наші майстри мають величезний досвід і кваліфікацію. Наше СТО володіє всім необхідним професійним інструментом для надання заявлених послуг.

bfa_thumbs-up_flat-circle-white-on-black_512x512[1]

9 millones de unidades a https://zaintt.com/ lo largo del año o el Consejo General de Colegios Farmacéuticos o en casos graves, simplemente está contraindicado y es posible obtener el documento en tu móvil. Como el aclaramiento de Vardenafil se reduce en pacientes con insuficiencia hepática debería considerarse una dosis de 25 mg para estos pacientes. Junto con sus características nutritivas o siga leyendo para entender las actividades sexuales o pegatinas y números de lote en todo el embalaje o los hombres que aprecian la combinación de eficiencia.

Основним пріоритетом нашого СТО є якість. Ми завжди даємо гарантію на виконані роботи.

Money_Icon_Black[1]

Чесні ціни. Ми не завищуємо вартість робіт, і якщо деталь не вичерпала свій ресурс ми не пропонуємо її міняти. Як правило, багато клієнтів пристойно економлять, вибираючи наше СТО.

Token Features

Реклама Фб1 200 x 628-1

Система видалення вм’ятин без фарбування була розроблена понад 20 років тому фахівцями компанії «Mercedes-Benz». Тепер вона доступна для власників авто у Луцьку.

У той час технологія видалення вм’ятин використовувалася для видалення дефектів кузова, отриманих при необережному поводженні під час складання на конвеєрі в цехах або під час передпродажної підготовки в автосалонах. Найбільше поширення і подальший розвиток, а саме створення нових систем та інструменту, рихтування без фарбування отримала в США, звідки і прийшла до нас. І найцікавіше, що технологію по усуненню вм’ятин без фарбування американці тепер вважають своєю.

1-3

Видалення вм’ятин без фарбування, рихтування вакуумом, рихтування без фарбування, видалення вм’ятин клеєм, видалення вм’ятин магнітами – це все і є технологія PDR.

Token Features

Технологію такого рихтування видалення вм’ятин без фарбування (Paintless Dent Repair), можна впевнено назвати ювелірною справою. Здається, майстер робить те, що виглядає абсолютно неможливим. Практично в будь-якому місці кузова автомобіля вм’ятини, які ще недавно діяли настирливо та дратівливо, зникають на очах. Після ремонту виявити місце і ознаки дефекту практично неможливо. Багато хто просто називає це «дивом», ми ж називаємо це «високою якістю».

Головна умова для виконання такого ремонту — не порушене лакофарбове покриття кузова автомобіля в місці вм’ятини. Для видалення вм’ятин використовуються невеликі важелі різної конфігурації та довжини. При їх допомозі здійснюється тиск на внутрішню частину металу через технологічні отвори машини.

Якщо неможливо дістатися до вм’ятини із зворотного боку заліза, то використовуються спеціальні присоски, а також спеціальні клейові склади і важелі, звані мікроліфтами.

Ремонт вм’ятин корпусу без фарбування — це одні тільки переваги при теоретично абсолютній відсутності недоліків. Немає необхідності залишати свій транспортний засіб на кілька днів в майстерні, ремонт авто проводиться швидко, робота займає, як правило, від 30 хвилин до 4 годин в найбільш запущених випадках.

У більшості випадків ремонт за технологією обійдеться в кілька разів дешевше, ніж при типовому кузовному ремонті. На транспортному засобі зберігається заводське ЛФП, і він автоматично не переходить у розряд «фарбованих» авто, а це досить сильно може вплинути на його ціну при продажі.

Однак, є один практичний досить істотний недолік — це звичайно вартість інструментів і розхідних матеріалів для такого ремонту.

Token Features

Відтепер видалити вм’ятину з вашого автомобіля можна і у Володимирі-Волинському. На станції кузовного ремонту ВмятенНет у Володимирі висококваліфіковані спеціалісти позбавлять вашу машину від вм’ятин від граду, невдалого паркування чи маневру. А головне, що вони виконають свою роботу швидко, професійно та без значного схуднення для вашого гаманця.

Token Features

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.