Відновлення фар. Поліровка фар автомобіля

06.02.2015
Posted in Блог
06.02.2015 admin

В далекому 1995 році імениті автоконцерни замінили матеріал виготовлення фар автомобілів. Як результат – фари зі скляних стали полікарбонатними – пластиковими.

Позитивними моментами при встановленні полікарбонатної оптики є: термостійкість, пластичність.

Але негативні властивості пластику – це не стійкість до навіть дрібних механічних пошкоджень: подряпин від неякісної мийки і хімічних пошкоджень (бітумна і деревна смола і реагенти).

На превеликий жаль, заводське нано-покриття розраховане лише на декілька років. А в умовах вітчизняних “якісних” доріг, цей строк надзвичайно скорочується. Як наслідок, заматований зовнішній шар фар надзвичайно псує вигляд Вашого “залізного коня” та суттєво обмежує яскравість світла.

=D0=91=D0=B5=D0=B7=D0=B8=D0=BC=D0=B5=D0=BD=D0=B8-1_1

Відновлення фар і їх полірування набагато більш економне та ефективне рішення проблеми, ніж купівля нових фар.
Сучасні технології, які ми застосовуємо, а також великий досвід роботи спеціалістів Центру “Вм’ятин.нет” дозволять повернути оптиці заводські параметри блиску і прозорості.

При поліровці з фар знімається пошкоджений мікрошар пластику (полікарбонату). В результаті полірування, фари набувають прозорості, їх зовнішній вигляд тішить око, світло фар набуває правильної геометрії і поліпшеної яскравості, покращується освітлення дороги, зменшується втома очей при їзді у темний час доби і що надзвичайно важливо – безпека кермування.

У нас фари полірують як без зняття (повність зберігається ЛФП), так і зі зняттям з автомобіля. Технологія полірування фар дуже схожа на полірування кузова автомобіля. Абразивом знімається мікрошар пластику, після чого фара полірується до прозорого стану.

polir1


,