Вм’ятина на машині? Відтепер це не проблема!

04.04.2016
Posted in Блог
04.04.2016 admin

Хочете видалити вм’ятину з машини не пошкодивши її? Тоді вам буде цікаво почути, як з цим справилася я.

Нещодавно з подругами вирішили з’їздити відпочити. Взяла машину свого чоловіка. Ну, ви знаєте, що практично у кожної жінки є проблеми з паркуванням. Так от, я одна з таких. Коли паркувалася, то легенько зачепила стовп, який стояв поруч. На машині появилася невелика вм’ятина. Знаючи, як мій чоловік любить свою «ластівку», я відчувала, що скандалу не оминути. Але сваритися з ним я не хотіла, адже після того, як він побачив би вм’ятину на своєму авто, то не довірив би мені її більше ніколи в житті.

Тоді я ви рішила позбутися цієї вм’ятини до того, як її побачить чоловік. Раніше ця процедура не
відбувалася без додаткового фарбування машини. Тому весь процес видалення вм’ятин був дуже
довгим та затратним. Адже гроші довелося б витрачати не лише на роботу майстра, а й на фарбу для машини та різні додаткові послуги.

Я вже встигла розчаруватися та готувалася до скандалу, коли подруга розказала, що нещодавно її
чоловік також позбувався вм’ятини на машині, і зробив це дуже швидко і недорого. Виявляється,
існує технологія видалення вм’ятин без фарбування та додаткових затрат.

В Луцьку цим займається компанія «Vmyaten.net». Коли я звернулася до них, то зрозуміла, що там працюють справжні фахівці. Вони розповіли, що непомітно можна видалити практично кожну вм’ятину на будь-якій частині кузова. Також вони розповіли про те, як це відбуватиметься і скільки часу займе.

Загалом, процедура тривала недовго. Фахівці за допомогою спеціального приладу розрівнювали вм’ятину з внутрішнього боку за допомогою натискань. Все це відбувається дуже акуратно та професійно. Мені було не страшно довірити машину професіоналам.

Скажу вам чесно, машина виглядала як нова. Чоловік навіть не помітив змін. Дякую працівникам компанії «Vmyaten.net», особливо Сергію, за гарну роботу.
2112015-pdr