Vmyaten.net – 1 рік!

09.01.2015
Posted in Блог
09.01.2015 admin

Vmyaten.net – Центр кузовного ремонту автомобілів, сьогодні святкує першу річницю свого заснування! Наша компанія хоча і молода і знаходиться на ринку сервісного обслуговування авто відносно недовго, ми, без зайвої скромності можемо зазначити, що пишаємося своєю висококваліфікованою, досвідченою командою професіоналів.
За цей час нам вдалося підвищити свій кваліфікаційний рівень, встановити найсучасніше обладнання та запропонувати нашим клієнтам дійсно якісний сервіс в максимально стислий термін та за найдемократичнішими цінами.

Наша гордість – налагоджена довгострокова співпраця з вдячними клієнтами, які гідно оцінюють рівень нашої майстерності. Наше кредо – це максимальна віддача своїй роботі, своєму покликанню. І як результат – високоякісний ремонт кузова автомобіля, короткий термін виконання замовлення, надання вичерпної інформації про перебіг ремонту та застосовані технології, а також гнучка цінова політика. Клієнт отримує бажаний результат, заощаджуючи свої кошти та час.

Ми прагнемо постійного вдосконалення задля максимально комфортної співпраці з нашими клієнтами. Наші спеціалісти широко застосовують новітні технології, зокрема технологію PDR – видалення вм’ятин без фарбування за допомогою вакууму, клею, магнітів та спеціальних інструментів з ювелірною точністю. Дефекти кузова, фар чи бамперу у наших руках зникають безслідно. А клієнт отримує своє авто з непорушеним шаром лакофарбового покриття та відмінний настрій.

Завітайте в Центр кузовного ремонту Vmyaten.net і Ви отримаєте досконалий рівень послуг по ремонту, фарбуванню та поліруванню Вашого залізного друга у найкоротші терміни. Ми позбавимо Ваше авто від видимих недоліків, а Вас – від зайвих хвилювань. Адже ми працюємо для Вас. З нами – якісно, надійно та приємно! Нашою роботою можна пишатися так само, як і власним автомобілем.

Открытки для мужчин "Ретро-авто"