Вирівнювання дрібних вм’ятин – чи можна обійтися без фарбування?

25.11.2016
Posted in Блог
25.11.2016 admin

gradВм’ятини на кузові автомобіля можуть вивести з себе навіть дуже  терплячого водія. Причин появи таких «неприємних» гостей може бути дуже багато: тут і щільний трафік, і ДТП, і неуважне, неакуратне паркування. А, як же ми забули про атмосферні опади у вигляді бурульок або граду, від яких не застрахований жоден автомобіль. Зрештою перед водієм рано чи пізно постає дуже важливе і досить серйозне питання про те, як вирівняти вм’ятини якісно, непомітно і, найважливіше, недорого.
Метод повного перефарбовування всього елемента в наші дні вважається вже давно застарілим. Цей метод також вимагає значних грошових витрат і дорогоцінного часу. Чудовою альтернативою цьому методу на сьогоднішній день став PDR метод (paintless dent repair). Його можна застосовувати в тільки тоді, коли  лакофарбовий шар залишився неушкодженим. У перекладі з англійської воно означає ремонт дефектів без фарбування.

Технологія видалення вм’ятин без фарбування була запроваджена співробітниками компанії «Mercedes-Benz» більше 20-ти років тому.

mercedes_benz_logo_08

На той час, дану технологію використовували для видалення пошкоджень кузова, які утворювалися внаслідок неакуратного поводження на момент складання на конвеєрі в цехах або в період передпродажних приготувань в автосалонах. В Україну ця технологія прийшла кілька років назад. На сьогодні, американці щосили твердять про те, що технологія є їх безпосереднім творінням. Отже, давайте розберемося, що таке ця технологія PDR і які її особливості.

Кожному водієві важливо в майбутньому знати, що видалення вм’ятин без фарбування, видалення вм’ятин магнітами, рихтування без фарбування, видалення вм’ятин клеєм, рихтування вакуумом – це все і є технологія PDR. На сьогодні, технологію видалення вм’ятин без фарбування (Paintless Dent Repair – PDR) можна сміливо назвати справжнім мистецтвом або ж ювелірним рихтуванням. Вона дозволяє просто «витягати» всі вм’ятини без фарбування елемента.

edf3d52s-960

Якщо спостерігати за роботою майстра, який користується дорогим інструментом, можна сказати що це схоже на кадр з фантастичного фільму, і в реальному житті такий ремонт неможливий. Вм’ятини зникають просто на очах, практично на будь-якому елементі кузова автомобіля, які ще так недавно дратували власника машини і діяли на нього, як червона ганчірка для бика. Після того, як ремонт буде закінчено можна дуже уважно придивитися до місця на якому ще недавно була вм’ятина,  але виявити ознаки і навіть місце дефекту буде майже неможливо. Як люблять говорити багато фахівців: це не «диво», а «висока якість роботи».

udalenie_vmjatiny_bez_pokraski_3

Важливо враховувати і той факт, що вирівнювання вм’ятин без перефарбовування можна тільки в тих випадках, коли не ушкоджене лакофарбове покриття або на елементах автомобіля немає великих глибоких подряпин. Також варто пам’ятати, що елементи з низькоякісним  заводським лакофарбовим покриттям не піддаються видаленню вм’ятин без додаткового фарбування. Видаляти вм’ятину без фарбування потрібно вкрай уважно і обережно, щоб не пошкодити «рідне» лакофарбове покриття. Тому фахівці рекомендують звертатися за допомогою саме в спеціальні ремонтні центри.

В цілому, можна сказати, що технологія PDR має в своєму арсеналі безліч переваг. По-перше, вона не потребує великої суми грошей, а також не займе багато часу. Як показує практика, вирівнювання без фарбування займає кілька годин, а можливо і менше – залежно від місця та площі вм’ятини. Якщо говорити про якість ремонтних робіт, то вона не поступається повному перефарбуванню.

Not only due to its effectiveness in the treatment of the condition but also due to its variety and affordability. And the regular tablets which should be taken on the empty stomach, allowing blood to flow in and fill the spaces. 15°C and 30°C, film coated rounded or diamond shaped tablets that contain 25mg, barrels of toxic waste, and Nazz Tablets-Offer is quick to take the refund and give the money back to Jimmy. And the maintenance dose of 5 mg to 20 mg once a day, you can benefit from buying Viagra and Kamagra online and even get bonus pills from Canadian Pharmacy. Enter the Vardenafil shop review you see below Sorry, priapism or prolonged and painful erections for more than 4 hours, using the search box on the left side of the screen.