Вирівнювання вм’ятин без фарбування або Як вирівняти вм’ятину після граду?

01.08.2016
Posted in Блог
01.08.2016 admin

Як сильно ви б не любили свою машину та берегли її, бувають випадки, коли захистити її від пошкоджень просто неможливо. Наприклад, коли надворі пройшов град, а ваша машина стояла без накриття, то на ній можуть з’явитися невеликі вм’ятини.

Ясне діло, що вирівняти їх треба обов’язково, але більшість людей вважає, що для цього потрібно повністю фарбувати машину. Часто на різних форумах власники авто задають питання «що робити з вм’ятинами від граду?», фахівці сервісу «Вмятин.Нет» допоможуть вам зробити це практично непомітно.

Для того, щоб видалити вм’ятину без  фарбування, використовують технологію PDR. Вона дозволяє позбутися механічних пошкоджень на вашому авто без додаткових зусиль та витрат коштів. Адже якщо вирівнювати кузов звичайним способом, то після цього його доведеться фарбувати, що в наслідку означає ще більші витрати.

 

Отже, як працює ця технологія? Для рихтування кузова без пошкодження лакофарбового покриття використовують невеликі важелі різної форми, якими ніби виштовхують вм’ятини з середини. Якщо ж до пошкодження неможливо дістатися, тоді фахівці використовують спеціальні присоски, які допомагають вирівняти вм’ятину з зовнішнього боку.

Таким чином, завдяки вмілій роботі професіоналів сервісу «Вмятин.Нет», ваша машина знову буде виглядати як нова. Тепер їй можуть бути не страшні пошкодження від граду.